I Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie

Rok szkolny 2020/2021

I a
Najwyższa średnia ocen:

  1. Oliwia Fedorów – 5,6
  2. Weronika Wakulińska – 5,5
  3. Weronika Ignaciuk – 5,27
  4. Marlena Młynarek – 4,8

II a

Najwyższa średnia ocen:

  • Jakub Leoniewski – 5,5
  • Julita Ignaciuk – 4,78
  • Urszula Zalewska – 4,44

II b

Najwyższa średnia ocen :

  1. Nicole Tourne – 5,77
  2. Roksana Kozar – 5,54
  3. Joanna Wasiluk – 5,54
  4. Natalia Stachulec – 5,23

III a

Najwyższa średnia ocen na świadectwie maturalnym:

  1. Katarzyna Aleksiejuk – 5,71
  2. Julia Wrzosek – 5,65
  3. Agata Kłopotowska – 5,41
  4. Elżbieta Bagińska – 5,38
  5. Kacper Kozłowski – 5,29
  6. Weronika Sławek – 4,94
  7. Weronika Wakulińska – 4,75

Rok szkolny 2019/2020

I a

Najwyższa średnia ocen:

  1. Jakub Leoniewski – 5,15
  2. Julita Ignaciuk – 4,25

I b

Najwyższa średnia ocen:

  1. Nicole Tourne – 5,71
  2. Roksana Kozar – 5,36
  3. Joanna Wasiluk – 5,36
  4. Natalia Stachulec – 4,8
  5. Gabriela Abramiuk – 4,79

II a

Najwyższa średnia ocen:

  1. Katarzyna Aleksiejuk – 5,67
  2. Julia Wrzosek – 5,56
  3. Agata Kłopotowska – 5,33
  4. Elżbieta Bagińska – 5,00
  5. Kacper Kozłowski – 5,00
  6. Wiktoria Wakulińska – 5,00
  7. Piotr Wojciuk – 4,5

III a

Najwyższa średnia ocen:

  1. Dawid Kozar – 5,5
  2. Maja Pacholska – 4,67
  3. Norbert Pawlenko – 4,29

Rok szkolny 2018/2019

klasa I

  1. Aleksiejuk Katarzyna
  2. Wrzosek Julia
  3. Kłopotowska Agata
  4. Kozłowski Kacper
  5. Bagińska Elżbieta

klasa II

  1. Kozar Dawid
  2. Pacholska Maja
  3. Gryniewicz Natalia
  4. Szulc Magdalena

klasa III

  1. Sierocka Karolina
  2. Martyniuk Aleksandra
  3. Krzycki Krzysztof
  4. Stulgis Katarzyna
  5. Wróbel Aleksandra
  6. Weronika Charytonow

Rok szkolny 2016/2017

klasa I

  1. Krzycki Krzysztof – stypendium Prezesa Rady Ministrów
  2. Wróbel Aleksandra
  3. Staśkiewicz Krzysztof
  4. Martyniuk Aleksandra
  5. Pawlenko Konrad
  6. Sierocka Karolina
  7. Stulgis Katarzyna
  8. Charytonow Weronika

klasa II

  1. Długosz Dominika
  2. Gromotowicz Klaudia
  3. Miszczuk Marta
  4. Biel Paweł

klasy III

  1. Janowicz Paulina
  2. Denisiuk Mateusz
  3. Baran Karolina
  4. Nowik Dominika
  5. Sidoruk Elżbieta
  6. Dzwonkowska Berenika
  7. Osipczuk Joanna
  8. Szumowska Anna
  9. Parfieniuk Agata
  10. Zakrojszczyk Monika
  11. Sadło Magdalena
  12. Świętuchowska Wiktoria
Print Friendly, PDF & Email