Rok szkolny 2016/2017

  • Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce” – etap powiatowy 3 uczniów z gimnazjum opiekun A. Małachowska

  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Gimnazjum – etap szkolny 2 uczniów z gimnazjum opiekun J. Wasyluk

  • Olimpiada Języka Angielskiego w Liceum – etap szkolny 2 uczniów opiekun J. Wasyluk

  • Finał Liceliady woj. podlaskiego w Rowerowej Jeździe na Orientację – dziewczęta 4 uczennice III miejsce, chłopcy 3 uczniów IV miejsce opiekun B. Nowicki

  • Wojewódzki Konkurs z Matematyki – etap szkolny 10 uczniów z gimnazjum opiekun E. Mordań

  • Olimpiada Statystyczna – etap szkolny 12 uczniów z liceum – etap okręgowy 3 uczniów – 8 miejsce w województwie 1 uczeń opiekun E. Mordań

  • Konkurs szkolny na rozwinięcie liczby π – 5 uczniów opiekun E. Mordań

  • „Kangur” – konkurs matematyczny 21 uczniów opiekun E. Mordań

  • Pangea – konkurs matematyczny 2 uczniów opiekun M. Sadowska

  • XXV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – I miejsce etap rejonowy 1 uczennica,  IV miejsce etap okręgowy, przeprowadzenie akcji promującej zdrowy styl życia opiekun H. Chilimoniuk

  • Konkurs szkolny „Origami”- 5 uczniów opiekun M. Sadowska

  • Konkurs Wiedzy „Czy palenie szkodzi” dla klas 1 – 3 gimnazjum, etap powiatowy – 3 uczniów opiekun I. Młodzianowska

  • Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – etap szkolny dla gimnazjum – 11 uczniów, etap rejonowy 1 uczennica opiekun I. Dmitruk

  • Konkurs „Wybieram wybory” – etap szkolny 2 uczniów z liceum opiekun I. Dmitruk

  • Olimpiada o Biznesie i Innowacjach – etap szkolny 3 uczniów opiekun I. Dmitruk

  • Konkurs w ramach „Lekcji o Funduszach Europejskich” w kl. I a i III b – nagrody wygrało 6 uczniów opiekun I. Dmitruk

  • Ogólnopolski Konkurs Językowy „Day by Day” udział 1 uczennica  opiekun J. Wasyluk

  • VII edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego „Train your brain” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka – V miejsce 1 uczeń, VI miejsce 1 uczeń



2015/2016:

  • Olimpiada Języka Angielskiego w Liceum: 

Mateusz Denisiuk – udział w etapie okręgowym (opiekun K. Androsiuk)

  • VI Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego „Train your brain” 

Gabriela Potentas – I miejsce (opiekun J. Wasyluk)

  • Konkurs Matematyczny PANGEA 

Dominika Długosz – udział w finale (Opiekun M. Sadowska)

  • Konkurs Młodzi Aktywni Skuteczni – wygranie konkursu i realizacja warsztatów fotograficznych

Gabriela Potentas, Magdalena Szulc, Aleksandra Wróbel (opiekun I. Dmitruk)

  • Konkurs na wiersz pod hasłem „Ekologia wśród nas” 

Małgorzata Androsiuk – III miejsce, Sylwia Gołaszewska – wyróżnienie (opiekun H. Chilimoniuk, A. Pietraszek)

  • Międzypowiatowy Konkurs Poezji Religijnej im. ks. M. Świerszczyńskiego 

Kategoria szkoły gimnazjalne: Elżbieta Bagińska – laureatka, Krzysztof Krzycki  – laureat (opiekun M. Janik-Lipczyńska, B. Wójcik)

  • XIV Edycja Konkursu Językowego „Odpowiednie dać rzeczy słowo” 

Sara Romaniuk, Katarzyna Aleksiejuk, Elżbieta Bagińska – udział w finale (opiekun A. Pietraszek)

 

2014/2015

2013/2014 1.     XXV Olimpiada Teologii Katolickiej

Kinga Aleksiejuk – udział w etapie diecezjalnym

Kinga Żukowicka – udział w etapie diecezjalnym

(opiekun ks. T. Łapiński)

2.     Konkurs poetycko-literacki dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na terenie miasta Hajnówki „Dobry gospodarz widziany oczami młodego człowieka” 

kategoria szkoły gimnazjalne:

Karolina Sierocka – I miejsce

Ewelina Onopiuk – wyróżnienie

Katarzyna Orzechowska – wyróżnienie

(opiekun M. Janik – Lipczyńska)

 

3.     Ogólnopolski Konkurs „Zachowaj trzeźwy umysł”

Jan Nowicki – laureat

Karolina Nowicka – laureatka

 

4.     Międzypowiatowy Konkurs Poezji Religijnej im. ks. M. Świerszczyńskiego

 

kategoria szkoły gimnazjalne:

 

Krzysztof Krzycki – wyróżnienie

(opiekun M. Janik – Lipczyńska)

 

5.     III Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów – Prezentacje 2015

 

Sylwia Olejnicka – Supertalent 2015

 

6.     Puchar Polski Nordic Walking w Hajnówce

 

Lesław Rzemieniec – I miejsce

(opiekun B. Nowicki)

 

7.     Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w Pływaniu

 

sztafeta 4×50 – I miejsce (Hubert Kowalski, Konrad Pawlenko, Adrian Anchim, Norbert Pawlenko)

(opiekun R. Wnuczko)

 

8.     Gimnazjada na szczeblu powiatu

 

Julia KazbierukI miejsce w rzucie oszczepem

(opiekun R. Wnuczko)

 

9.     Międzynarodowe Mistrzostwa w Boksie Województwa Podlaskiego. Łomża 2015

 

Andżelina Lewczuk – II miejsce

 

10.  XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

Kinga Żukowska udział w etapie diecezjalnym

Anna Żuromska udział w etapie diecezjalnym

Lesłąw Rzemieniec udział w etapie diecezjalnym

(opiekun ks. T. Łapiński)

 

2013/2014 1. LV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKrzysztof Bołbot – finalista olimpiady

(opiekun M. Leszczyńska)

2. Konkurs „MAT – wygrywa Miłość, Akceptacja, Tolerancja” udział w koncercie finałowym

Rafał Nowicki

Dawid Szymczuk

(opiekun B. Nowicki)

3. Gwiazdkowy Turniej Szachowy

Karolina Misiejuk – I miejsce w kat. dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

4. Konkurs Młodzi Aktywni Skuteczni – wygranie konkursu i realizacja przedstawionego pomysłu

Aleksandra Antoniuk

Krzysztof Bołbot

Mateusz Moszczyński

Rafał Nowicki

5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

Adam Bartoszewicz – udział w finale

Karol Kacprzak – udział w finale

(opiekun M. Sadowska)

6. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Aleksandra Martyniuk – II miejsce w etapie rejonowym w kat. szkół gimnazjalnych

Karolina Misiejuk – III miejsce w etapie rejonowym w kat. szkół ponadgimnazjalnych

(opiek. H. Chilimoniuk)

7. XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Krzysztof Bołbot – udział w etapie diecezjalnym

Lesław Rzemieniec – udział w etapie diecezjalnym

(opiekun ks. A. Falkowski)

8. XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Aleksandra Antoniuk – udział w etapie diecezjalnym

Wioleta Drozd – udział w etapie diecezjalnym

Katarzyna Gdowska – udział w etapie diecezjalnym

(opiekun ks. A. Falkowski)

9. Konkurs Poezji Religijnej im. ks. Mariana Świerczyńskiego

Krzysztof Krzycki – laureat konkursu

(opiekun B. Wójcik)

10. IV Konkurs Literacki o Tematyce Profilaktycznej

Dawid Szymczuk – wyróżnienie

(opiekun H. Chilimoniuk)

11. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”

Daniel Androsiuk , Mateusz Gruszewski – I miejsce w województwie:

Krzysztof Bołbot, Krystyna Sobesiuk – II miejsce w województwie

Jakub Jabłoński, Rafał Nowicki – III miejsce w województwie

(opiekun E. Mordań)

12. Konkurs Plastyczny “Święty Maksym Gorlicki – kapłan męczennik”

Paulina Kiprianiuk – I miejsce w kat. szkół ponadgimnazjalnych

(opiekun L. Busłowska)

 
2012/2013
  1. Konkurs „MAT – wygrywa Miłość, Akceptacja, Tolerancja”
    udział w etapie finałowym
    Rafał Nowicki
    Dawid Szymczuk
    (opiekunowie H. Chilimoniuk, B. Nowicki)
  2. Gwiazdkowy Turniej Szachowy
    Krzysztof Bołbot – II miejsce w kat. szkół ponadgimnazjalnych
    Karol Kacprzak – III miejsce w kat. szkół ponadgimnazjalnych
  3. XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (etap rejonowy)
    Martyna Szczerbakow – I miejsce
    Dorota Jarymowicz – II miejsce
    Urszula Piliczuk – III miejsce
    (opiekun H. Chilimoniuk)
  4. Olimpiada Teologii Katolickiej (II etap diecezjalny)
    Monika Miłkowska – IV miejsce
    (opiekun ks. M. Kisiel)
2011/2012
  1. Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Czy znasz twórczość Hanny Kowalewskiej?”
    Gabriela Aleksiejuk – I miejsce
    (opiekun C. Orzechowska)
  2. XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
    „Poznajemy Ojcowiznę”- etap wojewódzki
    wyróżnienie w kat. prac indywidualnych:
    Kamila Kalinowska
    Paulina Maśluk
    Monika Siemieniuk
    II miejsce drużynowo w kat. prac multimedialnych
    Sara Drużba
    Anna Jarymowicz
    Edyta Nawrocka
    Marek Siemieniuk – Morawski
    (opiekun A. Pietraszek)
  3. XIII Plebiscyt Wieści Podlaskich „Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2011”
    Piotr Sacharczuk – I miejsce w kat. szkół ponadgimnazjalnych
    Piotr Sacharczuk tytuł „Najlepszy Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2011”
    Piotr Sacharczuk – V miejsce „Najpopularniejszy Sportowiec Miasta Hajnówka 2011”
  4. Konkurs Poezji Religijnej im. Ks. M. Świerczyńskiego
    Krzysztof Waszkiewicz – I miejsce w kat. szkół ponadgim.
  5. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce
    Piotr Sacharczuk – II miejsce w biegu na dystansie 1500 m
  6. Matematyczne Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży 2012
    Monika Tarasiuk – I miejsce w województwie
    Karol Kacprzak – III miejsce w województwie
    Dawid Wojciuk – III miejsce w województwie
  7. XVII Bieg uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka
    Justyna Tamberg – III miejsce indywidualnie
    III miejsce drużynowo
    (opiekun B. Nowicki)
  8. XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego
    Kamila Kalinowska – wyróżnienie w eliminacjach okręgowych
    (opiekun L. Salińska)
  9. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
    Krzysztof Waszkiewicz – I miejsce etap powiatowy
    (opiekun A. Pietraszek)
  10. XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    Roman Sołowianiuk
    Jakub Woiński
    (opiekun H. Chilimoniuk)
  11. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS
    Jacek Januszewski – V miejsce
    (opiekun M. Ziniewicz)
  12. Konkurs Matematyczny „Kangur”
    Marzena Fiedoruk – wyróżnienie
    (opiekun E. Mordań)
2010/2011
  1. Eliminacje Okręgowe Olimpiady Języka Rosyjskiego
    Marta Czykwin – wyróżnienie
    (opiek. L. Salińska)
  2. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Fotopolis „Miasta świata”
    Aniela Perszko – II miejsce
    (opiek. A. Pietraszek)
  3. XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka
    I miejsce – reprezentacja dziewcząt: Ewelina Bilkiewicz, Katarzyna Bołtromiuk, Marta Czykwin , Renata Martyniuk, Dominika Olechno, Katarzyna Pawluczuk, Marta Pietryczuk, Mariola Staśkiewicz, Magdalena Wydzierzecka
    I miejsce – reprezentacja chłopców: Krzysztof Bołtromiuk, Paweł Doliński, Kamil Grynczel, Daniel Jarmoc, Kamil Kendyś, Mateusz Mateusiak, Dariusz MIsiejuk, Cezary Nesteruk, Tomasz Niewiadomski, Krzysztof Nowicki, Michał Pietraszek, Piotr Sacharczuk, Dawid Wojciuk
    (opiek. B. Nowicki, R. Wnuczko)
  4. Ogólnopolski Konkurs „Eko – Planeta”
    Kinga Krawczyń – wyróżnienie
    Aleksandra Pryczynicz – wyróżnienie
    Roman Sołowianiuk – wyróżnienie
    (opiek. H. Chilimoniuk)
  5. Turniej Powiatowy w Halowej Piłce Nożnej
    II miejsce – reprezentacja chłopców: Mateusz Bołtryk, Jakub Charkiewicz, Piotr Drozd, Jacek Januszewski, Wojciech Januszewski, Tomasz Hudoń, Kamil Kendyś, Adam Kozak, Dawid Tichoniuk, Dawid Wojciuk
    (opiek. B. Nowicki)
2009/2010
  1. XX Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej „Bądźmy świadkami miłości i sprawiedliwości społecznej”
    Katarzyna Mieczyńska – finalistka etapu centralnego
    (opiekun ks. P. Jurczak)
  2. Konkurs fotograficzny „Las moja miłość”
    Monika Waszkiewicz – I miejsce, Nagroda Specjalna
    (opiekun A. Pietraszek)
  3. Konkurs literacki „Las moja miłość”
    Katarzyna Mieczyńska – wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek)
  4. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 w Wyciskaniu Leżąc – kat. 67,5
    Kamila Grabiak – I miejsce
  5. II Międzyszkolne Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w kategorii OPEN-K
    Kamila Grabiak – I miejsce
  6. Turniej o Puchar Dyrektora ZSzDNJB (Mistrzostwa Hajnówki w siatkówce dziewcząt)
    I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Marta Czepel, Malwina Kalinowska, Martyna Petruk, Jolanta Chilimoniuk, Paulina Maciuka, Klaudia Jańczuk, Urszula Morozowska, Aneta Bajko, Sylwia Kardasz, Kamila Grabiak, Magda Wydzierzecka, Monika Karpiuk
    (opiekun R. Wnuczko)
  7. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
    Małgorzata Fiedoruk – wyróżnienie
    Paula Saadoon – wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek)
  8. Piętno II wojny – los i pamięć. XIV edycja konkursu „Historia Bliska”
    wyróżnienie zespołowe:
    Elżbieta Wójcik
    Aleksandra Woszczenko
    Ewelina Tarazewicz
    (opiekun A. Pietraszek)
  9. Turniej Barażowy o wejście do II Ligii Województwa Podlaskiego w siatkówce dziewcząt
    I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Marta Czepel, Klaudia Jańczuk, Malwina Kalinowska, Martyna Petruk, Aneta Bajko, Sylwia Kardasz, Ewelina Borowska, Paulina Maciuka, Urszula Morozowska, Urszula Iwaniuk
    (opiekun R. Wnuczko)
  10. Turniej powiatowy piłki siatkowej dziewcząt
    II miejsce
    (opiekun R. Wnuczko)
  11. Chór szkolny „Tutti Cantare”
    Koncert Kolęd Prawosławnych w Hajnówce – II miejsce
    Konkurs „Śpiewajmy Panu” w Bielsku Podlaskim:
    Magda Szerszenowicz – I miejsce
    Agnieszka Jerzyk – III miejsce
    (opiekun M. Mróz)
  12. IV„Piknik rodzinny” w Hajnówce – czerwiec 2010
    w Turnieju Piłki Nożnej „We troje do piłki” – II miejsce:
    Ewa Kozak, Wojtek Januszewski, Paweł Bajko, Mateusz Markiewicz, Marta Pietryczuk
2008/2009
  1. Konkurs Fotograficzny dla Fotografów Amatorów „Las moja miłość”
    Kizińska Sonia – I miejsce, II miejsce, Nagroda Specjalna
    Jerzyk Agnieszka – wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek)
  2. XXXV Olimpiada Geograficzna
    Chilimoniuk Anna – udział w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun S. Dębowski)
  3. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    Antipow Emil – udział w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun P. Omeljaniuk)
  4. XXXVIII Olimpiada Biologiczna
    Czarnecka Ada – udział w eliminacjach II etapu
    (opiekun A. Pień)
  5. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    Dunda Katarzyna – finalistka etapu centralnego
    Aleksiejuk Beata – wyróżnienie w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun W. Ignaciuk)
  6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
    Mrozowiska Urszula – I miejsce w szkole
    Czaban Aniela – wyróżnienie
    Maciuka Paulina – wyróżnienie
    Szumarska Katarzyna – wyróżnienie
    Woszczenko Aleksandra – wyróżnienie
    Wójcik Elżbieta – wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek)
  7. Chór szkolny „Tutti Cantare” :
    Ogólnopolski Konkurs Ekumeniczny „Kairos” – II miejsce
    Konkurs Kolęd Prawosławnych w Hajnówce – II miejsce
    Festiwal „Śpiewajmy Panu” – II miejsce
    Ogólnopolski Konkurs im. Wacława z Szamotuł – II miejsce
    (opiekun M. Mróz)
  8. Powiatowy Turniej Futsalu Szkół Średnich
    II miejsce : Bołtryk Mateusz, Choroszewski Maciej, Iwaniuk Paweł, Jaruga Filip, Jendras Łukasz, Kowalski Karol, Pietruczuk Piotr, Siemieniu Samuel, Wakuliński Łukasz, Zińczuk Patryk
    (opiekun R. Wnuczko)
  9. XIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka
    II miejsce – reprezentacja szkoły chłopców i dziewcząt
    (opiekun R. Wnuczko)
  10. Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkół Leśnych w Białowieży
    II miejsce : Antipow Emil, Borowski Tobiasz, Chworoś Sebastian, Drozd Piotr, Kalinowski Tobiasz, Pietkiewicz Paweł, Pokrywiński Karol
    (opiekun R. Wnuczko)
  11. Konkurs Poezji Religijnej w Hajnówce
    Mieczyńska Katarzyna – laureatka
    Wojciuk Melania – laureatka
    (opiekun ks. P. Jurczak, M. Lipczyńska)
  12. Konkurs „Kangur Matematyczny 2009”
    Jankowski Rafał – I miejsce w szkole w kategorii klas pierwszych
    Tarasiuk Katarzyna – I miejsce w szkole w kategorii klas drugich
    Szarmach Marcin – II miejsce w szkole w kategorii klas pierwszych
    Kacprzak Anna – II miejsce w szkole w kategorii klas drugich
    (opiekun M. Mordań)
  13. Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych i Średnich
    III miejsce : Bojczuk Natalia, Chilimoniuk Jolanta, Czepel Marta, Grabiak Kamila, Iwaniuk Ewelina, Jańczuk Klaudia, Kalinowska Malwina, Karpiuk Monika, Maciuka Paulina, Morozowska Urszula, Szumarska Katarzyna
    (opiekun R. Wnuczko)
  14. Mistrzostwa Hajnówki w plażowej piłce siatkowej
    I miejsce : Kalinowska Malwina, Czepel Marta
    (opiekun R. Wnuczko)
  15. Konkurs wiedzy o Hajnówce i regionie – „Piknik rodzinny” 14 czerwca 2009 r.
    Waszkiewicz Monika – I miejsce
    Chilimoniuk Anna – II miejsce
    (opiekun P. Omeljaniuk)
  16. Konkurs matematyczny „Kwadratura Koła”
    I miejsce w powiecie :
    Kalinowski Krystian – IV miejsce w województwie
    Kuprianowicz Julita – VI miejsce w województwie
    Szlachciuk Olga – VI miejsce w województwie
    Pokrywiński Karol – V miejsce w województwie
    (opiekun E. Mordań, M. Sadowska)
2007/2008
  1. Festiwal „Spotkania z kolędą prawosławną”
    Zespół wokalny Tutti cantare II miejsce
    (opiekun M. Mróz)
  2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    Grażyna Wykowska udział w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun M. Nesterowicz)
  3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”
    Anna Olkowska I miejsce w szkole
    Julita Dawidziuk wyróżnienie
    Aleksandra Woszczenko wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek, G. Kuzyka)
  4. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    Beata Aleksiejuk udział w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun L. Salińska, W. Ignaciuk)
  5. Międzynarodowy Konkurs Pieśni w Białymstoku
    Anna Żochowska I miejsce w kategorii duetów
    (opiekun M. Mróz)
  6. XV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy ojcowiznę”
    wyróżnienie na szczeblu województwa: Beata Aleksiejuk, Melania Wojciuk, Małgorzata Szpakowicz
    (opiekun A. Pietraszek)
  7. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy O Internecie Dial Net Masters
    laureaci I etapu eliminacji okręgowych: Tobiasz Borowski, Rafał Buszko, Andrzej Szpakowicz, Karol Żukowski
    (opiekun K. Wakulińska)
  8. XII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    udział w eliminacjach okręgowych II stopnia: Adrian Awksietijuk, Krzysztof Kowalski
    (opiekun P. Omeljaniuk)
  9. XVIII Olimpiada Teologii Katolickiej „Człowiek Drogą Kościoła”
    Grażyna Wykowska IV miejsce na etapie diecezjalnym
    (opiekun ks. P. Jurczak)
  10. XIV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
    udział w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży :
    Patrycja Młodzianowska, Emil Antipow
    (opiekun A. Pietraszek)
  11. Konkurs ‑Kwadratura Koła
    I miejsce na szczeblu powiatowym: Anna Kasprzak, Filip Ruszuk
    (opiekun E. Mordań)
  12. Konkurs Twórczości Plastycznej ‑Krajobraz Polski Tradycje, Współczesność i Przyszłość
    Beata Aleksiejuk wyróżnienie
    (opiekun A. Pietraszek)
  13. Festiwal Pieśni Religijnej Śpiewajmy Panu
    Zespół wokalny Tutti cantare zakwalifikował się do finału
    (opiekun M. Mróz)
  14. Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Wieczór Poezji ”
    laureaci : Wojciech Schabowski, Beata Aleksiejuk, Katarzyna Kasprzak, Kamila Klimuk
    (opiekun M. Lipczyńska, J. Zalewski)
  15. Zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”
    V miejsce w województwie: Marta Czepel, Anna Łacińska, Ewelina Iwaniuk
    (opiekun B. Nowicki)
2006/2007
  1. VII Sztafeta Obszarów Chronionych Województwa Podlaskiego Organizowana przez Białowieski Park Narodowy
    Marta Wasylik I miejsce w III etapie
    Magdalena Sawczuk II miejsce w III etapie
    Natalia Nesteruk III miejsce w III etapie
    (opiekun H. Chilimoniuk)
  2. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    udział w eliminacjach okręgowych II stopnia :
    Mateusz Budzyński
    Jakub Czarnecki
    (opiekun P. Omeljaniuk)
  3. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    Urszula Romaniuk wyróżnienie w eliminacjach okręgowych II stopnia
    udział w eliminacjach okręgowych II stopnia: Beata Aleksiejuk, Katarzyna Dunda
    (opiekun L. Salińska)
  4. XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    Jakub Czarnecki II miejsce
    (opiekun H. Chilimoniuk)
2005/2006
  1. XXXII Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna
    Agnieszka Bagrowska udział w eliminacjach okręgowych II stopnia
    (opiekun S.Dębowski)
  2. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    Kicel Andrzej wyróżnienie na etapie wojewódzkim
    (opiekun I. Gołubowska)
  3. XXXVII Olimpiada  Języka Rosyjskiego
    Sidoruk Julita wyróżnienie
    (opiekun L. Salińska)
  4. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    udział w eliminacjach okręgowych:
    Jakub Czarnecki, Mateusz Budzyński
  5. XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie
    Wolińska Maria, Lepsza Marta V miejsce
    (opiekun S. Dębowski)
  6. IV Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej pt.: ‑Rosyjska Poezja Emigracyjna
    German Anna, Romanowicz Urszula wyróżnienie
    (opiekun L. Salińska)
  7. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne ‑Sprawni jak żołnierze
    Kozak Karolina, Nesteruk Paulina, Treszczotko Ewa VII miejsce w eliminacjach wojewódzkich
    (opiekun L. Salińska)
  8. I Liga siatkówki chłopców
    IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich
    (opiekun R. Wnuczko)
  9. I Mistrzostwa woj. Podlaskiego w Aerobiku Rekreacyjnym Dziewcząt
    VI miejsce
    (opiekun M. Ziniewicz)
  10. XIII Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówki Dziewcząt i Chłopców
    I miejsce
    (opiekun B. Nowicki)
  11. Olimpiada Języka Rosyjskiego
    Romanowicz Urszula wyróżnienie w eliminacjach okręgowych
    (opiekun L. Salińska)
  12. Ogólnopolski Konkurs ‑Polska Piastowska
    Szwed Jakub finalista etapu krajowego
    (opiekun I. Gołubowska)
  13. XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    Jakub Czarnecki II miejsce w eliminacjach wojewódzkich
    (opiekun H. Chilimoniuk)
  14. Konkurs Recytatorski Poezji ks. J. Twardowskiego
    Wojciech Schabowski, Szwed Jakub, Werkowska Dorota – laureaci
    Sawko Dominika, Rygorowicz Beata, Jankowski Karol – laureaci
2004/2005
  1. XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    Tichoniuk Paweł finalista
    (opiekun H. Chilimoniuk)
  2. Konkurs Matematyczny ‑Kangur
    Sirak Mateusz wyróżnienie w kategorii Student
    (opiekun N. Kiryluk)
  3. Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej pt.: Wiara Chrześcijańska w Rosyjskiej Poezji
    German Anna, Romanowicz Urszula finalistki
    (opiekun L. Salińska)
  4. IV Mistrzostwa Podlasia w Biegu na Orientację
    Kozak Karolina V miejsce indywidualne
    Nesteruk Paulina, Treszczotko Ewa, Olszewska Marlena V miejsce zespołowo w województwie
2003/2004
  1. Mistrzostwa Województwa w Brydżu Sportowym Juniorów:
    Krzysztof Orzechowski, Sebastian Tomaszewski – wicemistrzostwo województwa
    (opiekun A. Chudek)
  2. Olimpiada Historyczna
    Maksymiuk Sylwia laureatka eliminacji okręgowych(opiekun P. Omeljaniuk)
  3. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
    Woś Elżbieta – wyróżnienie
    Mikulicz Małgorzata finalistka eliminacji centralnych
    (opiekun I. Gołubowska)
  4. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    Fiedoruk Karol, Żukowski Mariusz wyróżnienie
    (opiekun Pleskowicz, I. Gołubowska)
  5. Konkurs literacki ‑ Mój sąsiad niepełnosprawny
    Lange Magdalena laureatka
    (opiekun N. Ławrynowicz)
  6. Ogólnopolski Konkurs ‑Polska Piastowska
    Wesołowski Przemysław wyróżnienie
    (opiekun I. Gołubowska)
  7. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec
    Wesołowski Przemysław laureat zawodów centralnych
    (opiekun I. Gołubowska)
  8. Konkurs Recytatorski Języka Rosyjskiego
    Wiązek Agnieszka laureatka eliminacji okręgowych
    (opiekun L. Salińska)
  9. Konkurs Matematyczny przy Politechnice Białostockiej
    Sałęga Karol, Stepaniuk Magda, Jakubowski Adam IV miejsce w województwie
    Puchalska Agata, Bagrowiska Agnieszka, Ławrynowicz Paweł VI miejsce w województwie
  10. Konkurs Historyczny ‑Poznajemy ojcowiznę
    Maksymiuk Sylwia I miejsce w eliminacjach wojewódzkich
  11. Konkurs Historyczny ‑Walczące Getta
    Maksymiuk Sylwia – wyróżnienie
2002/2003
  1. Konkurs recytatorski z Języka Rosyjskiego „Zabytaja poezja”:
    Katarzyna Surel, Agnieszka Pietruczuk, Urszula Kożuchowska – laureatki (opiekun Luba Salińska)
  2. Konkurs wiedzy o Republice Federalnej Niemiec:
    Przemysław Wesołowski
    (opiekunowie Irena Gołubowska, Lucyna Lewczuk)
  3. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Adama Mickiewicza „Adamus”:
    Natalia Żornaczuk
    (opiekun Alina Pietraszek)
  4. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie:
    Magda Pacholska, Anna Sajewicz
    (opiekun Sławomir Dębowski)
  5. Olimpiada Języka Rosyjskiego:
    Katarzyna Oniszczuk – finalistka
    (opiekun Leokadia Sajewicz)
2001/2002
  1. Konkurs języka angielskiego „The Master of Grammar”:
    Justyna Angielczyk, Martyna Górska, Małgorzata Sakowska
    (opiekun Grzegorz Grygoruk)
  2. Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    Bartłomiej Koleśnik, Jakub Koleśnik, Sebastian Tomaszewski, Elżbieta Woś (opiekun Nina Kiryluk)
  3. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie:
    Ewa Dąbrowska, Anna Sajewicz
    (opiekun Sławomir Dębowski)
  4. Olimpiada Języka Rosyjskiego:
    Justyna Choroszewska, Jan Kowalski
    (opiekun Leokadia Sajewicz)
2000/2001
  1. Konkurs „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”:
    Tomasz Kowalczuk
    (opiekun Irena Gołubowska)
  2. Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    Sebastian Tomaszewski
    (opiekun Nina Kiryluk)
  3. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie:
    Ewa Dąbrowska – zdobywczyni I miejsca
    Anna Sajewicz – zdobywczyni I miejsca
    (opiekun Sławomir Dębowski)
  4. Olimpiada Języka Rosyjskiego:
    Anna Surel
    (opiekun Leokadia Sajewicz)
  5. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:
    Ewa Zin
    (opiekun Danuta Grabiak)
  6. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:
    Tomasz Bołtromiuk
    (opiekun Halina Chilimoniuk)
1999/2000
  1. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie:
    Ewa Dąbrowska, Mirosław Jakimiuk
    (opiekun Sławomir Dębowski)
  2. Olimpiada Języka Rosyjskiego:
    Renata Wasiluk
    (opiekun Leokadia Sajewicz)
  3. Olimpiada Matematyczna:
    Rafał Pokrywiński
    (opiekun Maria Romaniuk)
  4. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:
    Ewa Zin
    (opiekun Halina Chilimoniuk)
1998/1999
  1. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny:
    Maria Mościcka – laureatka
    (opiekun Nina Ławrynowicz)
1997/1998
  1. Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    Grzegorz Pater
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
1996/1997
  1. Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    Rafał Pokrywiński
    (opiekun Maria Romaniuk)
1995/1996
  1. Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    Arkadiusz Kindziuk ,Piotr Tokajuk
    (opiekun Nina Kiryluk)
  2. Olimpiada Języka Polskiego:
    Ewelina Nazarko – laureatka
    (opiekun Antonina Skoruk)
  3. Olimpiada Matematyczna:
    Arkadiusz Kindziuk – laureat
    (opiekun Nina Kiryluk)
1994/1995
  1. Olimpiada Języka Polskiego:
    Ewelina Nazarko
    (opiekun Antonina Skoruk)
1993/1994
  1. Konkurs recytatorski „Od Mickiewicza do Miłosza”:
    Irena Stelmach
    (opiekun Irena Tokarzewska)
1990/1991
  1. Olimpiada Chemiczna:
    Benedykt Zgutka
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1989/1990
  1. Olimpiada Historyczna:
    Krzysztof Boroda
    (opiekun Wanda Pleskowicz)
  2. Olimpiada Matematyczna:
    Andrzej Kosiński – laureat
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
  3. XXXI Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna w Pekinie:
    Andrzej Kosiński – wyróżnienie
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
1988/1989
  1. Olimpiada Matematyczna:
    Andrzej Kosiński – laureat
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
  2. XII Austriacko-Polskie Zawody Matematyczne w Austrii:
    Andrzej Kosiński
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
1987/1988
  1. Olimpiada Chemiczna:
    Jerzy Bazyluk
    (opiekun Andrzej Kakowski)
  2. Olimpiada Matematyczna:
    Andrzej Kosiński
    (opiekun Zenaida Tokajuk)
1986/1987
  1. Olimpiada Astronomiczna:
    Marek Szczerba – laureat
    (opiekun Włodzimierz Sierocki)
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Jerzy Bazyluk – laureat
    Adam Ryszczuk
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1985/1986
  1. Olimpiada Astronomiczna:
    Marek Szczerba
    (opiekun Włodzimierz Sierocki)
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Elwira Ilkowska, Beata Kakowska
    (opiekun Andrzej Kakowski)
  3. Olimpiada Języka Niemieckiego:
    Krystyna Gawryluk
    (opiekun Jadwiga Dąbrowska)
  4. Turniej Wiedzy Społeczno-Prawnej:
    Bogdan Klimiuk
    (opiekun Aniela Monach)
1984/1985
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Andrzej Gębczyński, Piotr Kakowski
    (opiekun Halina Hłuszyk)
  2. Olimpiada Języka Polskiego:
    Margarita Czerniak
    (opiekun Halina Kabac)
1983/1984
  1. Młodzieżowy Turniej Wiedzy Filozoficznej:
    Grzegorz Grygoruk, Jan Jacko
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Beata Bańkowska
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1982/1983
  1. Olimpiada Chemiczna:
    Piotr Krasiński, Andrzej Kulpa
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1980/1981
  1. Olimpiada Geograficzna:
    Marek Teresani – laureat
    (opiekun Olimpia Korzun)
  2. Olimpiada Fizyczna:
    Andrzej Seweryn
    (opiekun Antoni Mironkiewicz)
1979/1980
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Jacek Łuniewski
    (opiekun Halina Hłuszyk)
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Andrzej Charitonow, Piotr Dudnik, Wiktor Korzun, Piotr Krasiński, Andrzej Nikiforuk
    (opiekun Andrzej Kakowski)
  3. Turniej Wiedzy Filozoficznej:
    Tomasz Wołk
1978/1979
  1. Olimpiada Chemiczna:
    Andrzej Charitonow
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1977/1978
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Elżbieta Jarocka – laureatka
    (opiekun Halina Hłuszyk)
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Jerzy Kopczuk
    (opiekun Andrzej Kakowski)
  3. Olimpiada Geograficzna:
    Mirosław Haponiuk
    (opiekun Olimpia Korzun)
1976/1977
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Wiesław Marzian, Tomasz Pucek
    (opiekun Halina Hłuszyk)
  2. Olimpiada Chemiczna:
    Artur Bombczyński, Jerzy Kopczuk
    (opiekun Andrzej Kakowski)
1975/1976
  1. Olimpiada Geograficzna:
    Andrzej Kowalski
    (opiekun Olimpia Korzun)
1974/1975
  1. Olimpiada Geograficzna:
    Jarosław Faliński
    (opiekun Olimpia Korzun)
  2. Olimpiada Języka Rosyjskiego:
    Zenaida Łogwiniuk
    (opiekun J. Maksimowicz)
1972/1973
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Walentyna Litwiniuk, Irena Niedźwiedź, Mirosława Pawluczuk, Teresa Więsak
    (opiekun Halina Hłuszyk)
  2. Olimpiada Biologiczna:
    Grażyna Korunos, Alicja Olszewska, Maria Orzechowska
    (opiekun Halina Hłuszyk)
1971/1972
  1. Olimpiada Biologiczna:
    Tamara Mackiewicz – pierwsza szkolna laureatka – zdobywczyni 3 miejsca
    (opiekun Halina Hłuszyk)
Print Friendly, PDF & Email