Dnia 15 września odbył się  XXII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka.  W  tym roku, wystartowało 465 zawodników w 14 biegach. W biegu otwartym: kobiety pokonały dystans 3000m, a mężczyźni 4500m. Trzecie i czwarte klasy szkoły podstawowej biegły na dystansie 400m. Młodzież szkół średnich biegła na dystansie: dziewczęta – 900m, chłopcy – 1800m. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły spisała się bardzo dobrze. W tym roku chłopcy nie wystartowali. Na podium tak jak i w ubiegłym roku stanęła uczennica klasy II LO –  Julia Zińczuk zajmując w pięknym stylu I miejsce. Czwartym dobiegła do mety Weronika Piwowarczyk uczennica klasy I LO. Naszą szkołę reprezentowali również: Kasia Aleksiejuk, Ela Bagińska, Julia Wrzosek również z klasy I LO.

Dziękujemy dziewczętom – spisały się na „siódemkę”.

Gratulujemy.

Print Friendly, PDF & Email