Grudniowe dni w kalendarzu  imprez  szkolnych odznaczają się wyjątkową atmosferą,  przygotowywanych   przez uczniów świątecznych spotkań – wyjątkowych, ponieważ czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych dni w roku.

20 grudnia w świąteczny klimat wprowadziły nas przygotowane przez uczniów klas gimnazjum i  liceum recytowane wiersze i pięknie wykonane kolędy.  W świątecznym spotkaniu udział wzięli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Występy artystów nagradzano gromkimi brawami.

Ważnym elementem tego przedświątecznego zadumania, były chwile refleksji, życzeń i wspólnego kolędowania, do którego wspaniale wprowadził  chór uczniów.  Uczniowie poprzez wiersze i kolędy, śpiewane i zagrane, ukazali wydarzenia dotyczące narodzin Jezusa Chrystusa. Do wspólnego kolędowania przy akompaniamencie saksofonu i gitary zachęcał wszystkich zebranych chór uczniów.

Pani Dyrektor Wioletta Januszkiewicz podziękowała utalentowanym wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Mamy nadzieję, że przygotowane  spotkanie wprowadziło w wyjątkową atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia. A wspólne kolędowanie będzie jeszcze rozbrzmiewać w domach i podczas wspólnych spotkań.

Uczniowie

  

 

Print Friendly, PDF & Email