17 listopada grupa V sześciolatków z przedszkola nr 5 w Hajnówce zaprosiła klasę Ia do obejrzenia  montażu słowno-muzycznego z okazji 11 Listopada.

Dzieci pięknie ubrane, z powagą przypomniały nam losy Polski. Były wiersze recytowane odważnie, były pieśni, które śpiewaliśmy wspólnie i te, które lepiej wychodziły maluchom. Było samodzielne czytanie i granie na cymbałkach „Przybyli ułani pod okienko”. Całości dopełniały komentarze nauczycielek. Na zakończenie młodzież podziękowała przedszkolakom gromkimi brawami oraz obdarowała słodkimi lizakami.

Jeszcze raz dziękujemy pani Ewie Anchimiuk oraz pani Iwonie Zaniewskiej-Ciep za zaproszenie, gratulujemy tak zdolnych sześciolatków i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

MALUCHY! BYLIŚCIE SUPER

Małgorzata Sadowska

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email