W dniu 25.11.2017 roku ponad 40 uczniów  wraz z Panią Dyrektor i nauczycielami brało udział w nagraniu  teleturnieju „Milionerzy”. Gośćmi programu były gwiazdy filmu „Listy do M 3” takie jak  Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak oraz 9 letni Mateusz Winek . Mieliśmy także okazję zobaczyć Katarzynę Kolendę – Zalewską, dziennikarkę TVN u oraz podziwiać prowadzącego program Huberta Urbańskiego.

Nagranie miało charakter świąteczny, a my stanowiliśmy wdzięczną publiczność, która żywiołowo reagowała na zmagania uczestników teleturnieju. Przy tej okazji mogliśmy zaobserwować pracę studia nagrań od strony technicznej, zachowanie aktorów na planie. Znamy już wygrane sumy pieniędzy przeznaczone dla podopiecznych „Fundacji TVN Nie Jesteś Sam”, ale są one owiane tajemnicą do czasu premiery programu. Zapraszamy więc do oglądania świątecznych odcinków „Milionerów” w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Marzanna Janik-Lipczyńska

Print Friendly, PDF & Email