4 października 2017 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu hajnowskiego w piłce nożnej  Organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. W każdej grupie po cztery drużyny. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy spotkały się w półfinałach i finałach. Naszą szkołę reprezentował: Krystian Dudkowski, Kuba Podłaszczyk, Dawid Panasiuk, Krzysiek Ostapczuk, Kacper Kozłowski, Kuba Janowicz, Dominik Topolski, Czarek Oniszczuk, Igor Michalczuk. W grupie przegraliśmy ze szkołą PG 3 (3:1), ze szkołą z Narewki (2:1) i zremisowaliśmy ze zwycięzcą turnieju PG 1 (1:1). Drugie miejsce w turnieju zajęła szkoła z Narewki. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Miasta. Gratulujemy uczniom bardzo dobrej postawy podczas turnieju.

Roman Wnuczko

Print Friendly, PDF & Email