„Bieganie to stan umysłu, który mówi, że wszystko jest możliwe”

Dnia 16 września odbył się  XXI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka. Po przywitaniu wszystkich zebranych, dyrektor OSiR-u dał sygnał do rozpoczęcia imprezy. W  tym roku, wystartowało 465 zawodników w 14 biegach. W biegu otwartym: kobiety pokonały dystans 3000m, a mężczyźni 4500m.Trzecie i czwarte klasy szkoły podstawowej biegły na dystansie 400m. Młodzież szkół średnich biegła na dystansie: dziewczęta – 900m, chłopcy – 1800m. Reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły spisała się bardzo dobrze. Na podium stanęła uczennica klasy I LO –  Julia Zińczuk zajmując I miejsce. W grupie chłopców z gimnazjum III miejsce zajął Krystian Dutkowski uczeń klasy III. Naszą szkołę reprezentowali również: Sylwia Kudlewska, Natalia Mantiuk, Karolina Młynarek, Łukasz Stulgis, Alexander Wachowiak, Adrian Anchim, Norbert Pawlenko, Damian Stawarz.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach reprezentując naszą szkołę. Wspaniale mieć takich uczniów..  Gratulujemy.

Roman Wnuczko

Print Friendly, PDF & Email