Nasza szkoła wzbogaciła się o komplet nowych książek do języka angielskiego. Są to zbiory ćwiczeń z gramatyki i leksyki wydawnictwa Macmillan, które będą bardzo pomocne w przygotowaniu do matury.
Książki, podobnie jak materiały papiernicze, nowe ramy, które będą niedługo zawieszone na korytarzach szkolnych, tablice korkowe do sal i projektor do pracowni geograficznej zostały zakupione z funduszy projektu Erasmus+. Projekt, który realizujemy od dwóch lat i który poświęcony był pracy w Unii Europejskiej – wyzwań i szans, dobiega właśnie końca. Przed nami jeszcze przygotowanie kalendarza prezentującego zawody przyszłości.

W nowym roku szkolnym mamy nadzieję na kolejne ciekawe projekty, do których zapraszamy wszystkich chętnych. Katarzyna Androsiuk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Print Friendly, PDF & Email