W dniu 28 kwietnia bieżącego roku, w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość – rocznik 1998 zakończył swoją edukację w I LO. Wielu maturzystów ukończyło szkołę z wyróżnieniem, wielu aktywnie działało w Samorządzie Uczniowskim, za co otrzymali podziękowania od opiekunki SU Pani Małgorzaty Leszczyńskiej. Najlepszy wynik w szkole uzyskała Paulina Janowicz z klasy IIIa- średnia ocen 5,12.

W ramach pożegnania wystawiany był spektakl “Serenada” S. Mrożka w reżyserii, naszej nauczycielki – Pani Marzanny Janik-Lipczyńskiej. Maturzyści od siebie też przygotowali niespodziankę na pożegnanie-piosenkę „ No excuses” Alice In Chains zagraną i zaśpiewaną przez Karolinę Baran(klasa IIIa), Igora Grygoruka (klasaIIIb) i Agatę Parfieniuk(klasa IIIb).

Drodzy maturzyści!

Właśnie kończycie swoją trzyletnią edukację w Polaku. Chciałabym Wam tego naprawdę szczerze pogratulować a także życzyć powodzenia na egzaminie maturalnym.  Mam nadzieję, że nie tylko zdacie matury najlepiej jak to jest możliwe, ale też dostaniecie się na te najbardziej wymarzone studia.

Myślę, że wyrażę tu zgodne zdanie wszystkich uczniów, gdy powiem, jak bardzo będzie nam Was brakować. Korytarze będą bez Was puste, bo to Wy dodawaliście im życia. Wasz pobyt w szkole zaowocował  przyjazną, domową atmosferą, a także w licznymi zabawnymi skeczami wystawianymi przez Was przy różnych okazjach w ramach samorządu uczniowskiego.

Jako obecna przewodnicząca Samorządu, w imieniu  uczniów naszej szkoły, dziękuję Wam za wszystko to, co wnieśliście w życie szkolne i mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że jeszcze nieraz usłyszymy historię o Was od nauczycieli.

Życzę Wam aby Wasze życie potoczyło się tak jak to sobie zaplanowaliście i oby było pełne miłych niespodzianek. Dziękujemy raz jeszcze – będzie nam Was brakowało.

Marta Miszczuk –przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Print Friendly, PDF & Email