14 grudnia 2016 roku w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystów Prezesa Rady Ministrów roku szkolnego 2016/2017.

Tegoroczną laureatką została uczennica naszej szkoły – Paulina Janowicz (z klasy III a liceum ogólnokształcącego). Paulina  odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów podczas uroczystej gali, na której oprócz uczniów podlaskich szkół ich dyrektorów, nauczycieli i wychowawców gościli także wyśmienici przedstawicie władz lokalnych i osobistości oświaty, między innymi Wojewoda Podlaski – p. Bohdan Józef Paszkowski oraz Podlaski Kurator Oświaty – p. Jadwiga Szczypiń.

Cała uroczystość upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Zaproszeni goście mogli podziwiać występy uzdolnionych muzycznie uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku (grających na gitarze i fortepianie oraz solistów śpiewaków).

Paulina znalazła się wśród elity uczniowskiej województwa podlaskiego, którzy odbierali okolicznościowe dyplomy. Zostało wyróżnionych 121 uczniów.

Gratulujemy sukcesu!

 Rada Pedagogiczna ZSO w Hajnówce

Print Friendly, PDF & Email