Dnia 13 października 2016 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował humorystyczne skecze, które zdecydowanie podobały się publiczności.

Tuż przed częścią artystyczną głos zabrała Pani Dyrektor – Wioletta Januszkiewicz, która wręczyła Nagrody Dyrektora. Wraz z apelem odbyło się ślubowanie klasy pierwszej liceum. Dzięki tej uroczystości, nowi uczniowie stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkoły.

Drodzy Nauczyciele oraz Wychowawcy, z okazji Waszego święta pragniemy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia – wszystkiego najlepszego, uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń zarówno w życiu zawodowym, jak i w prywatnym. Żadne słowa nie mogą wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni za to ile trudu wkładacie w naszą edukację oraz nasze wychowanie. Wiemy, że możemy na Was liczyć w potrzebie oraz dzielić się naszymi przeżyciami. Podziwiamy Was za to jak bardzo umiecie zmotywować ucznia do pracy i zachęcić do nauki przedmiotu. Dziękujemy Wam za to, że jesteście.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Marta Miszczuk

Print Friendly, PDF & Email