16.10.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Rowerowej Jeździe na Orientację Szkół Ponadgimnazjalnych. Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11:00 w lesie Pietrasze w Białymstoku W konkurencji drużynowej zdobyliśmy dwukrotnie IV miejsce. Zespół dziewcząt wystartował w składzie: Diana Prokopiuk, Berenika Dzwonkowska, Anna Szumowska i Joanna Osipczuk. Drużynę chłopców reprezentowali: Borys Budziński, Krystian Falkowski  i Łukasz Wolanowski. Zasady RJO są następujące: zawodnicy odnajdują w wyznaczonej kolejności  punkty kontrolne, zaznaczone na mapie i ustawione w terenie. Mapę otrzymuje się minutę przed startem. Trzy najlepsze czasy uzyskane przez zawodników drużyny są sumowane i decydują o zajętym miejscu.

Wszystkim gratulujemy.

Opiekunem drużyny był Bogdan Nowicki.

Print Friendly, PDF & Email