17 października odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia stypendiów z Powiatowego Funduszu Stypendialnego im. prof. Simony Kossak.

W uroczystości wzięli udział: Starosta Hajnowski Mikołaj Romaniuk, Wicestarosta Jadwiga Dąbrowska, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Włodzimierz Pietruczuk, Inspektor ds. Edukacji Magdalena Sierocka, Dyrektorzy i Nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych oraz Uczniowie, którym zostały przyznane stypendia.

Wydarzenie to miało charakter bardzo uroczysty. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program, którym oddali cześć Simonie Kossak.

Część główną uroczystości rozpoczęła Dyrektor ZSO w Hajnówce Wioletta Januszkiewicz powitaniem gości, następnie Starosta Mikołaj Romaniuk i Wicestarosta Jadwiga Dąbrowska skierowali do uczniów słowa, w których wyrazili swą radość, iż mogą wynagrodzić im ich pracę oraz przesłanie, aby młodzi ludzie czerpali wzory do naśladowania z takich osobowości jak Pani Profesor Simona Kossak.

Wśród uczniów, którzy otrzymali stypendia są nasi koledzy: Karolina Baran, Berenika Dzwonkowska, Klaudia Gromotowicz, Paulina Janowicz, Mateusz Denisiuk, Adam Siebieszuk. Gratulujemy!!!

Wyśmienity poczęstunek z nastrojową piosenką zespołu Brekout pt. ”Co się stało kwiatom” w tle zwieńczyły tę miłą uroczystość.

Print Friendly, PDF & Email