12 maja 2016r. odbył się finał VI Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego ‘’Train Your Brain’’ pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka.

Jak co roku do konkursu przystąpiło kilkudziesięciu uczniów z wszystkich hajnowskich gimnazjów.

Do etapu szkolnego turnieju przystąpiło 4 uczniów z naszej szkoły. Rozwiązywali oni pisemny test zawierający zadania gramatyczne, leksykalne oraz z wiedzy o krajach anglojęzycznych. Test nie sprawił im trudności. Następnie do półfinału zorganizowanego w Zespole Szkół nr 1 dotarło 4 uczniów z klasy III gimnazjum: Gabriela Potentas, Konrad Pawlenko, Krzysztof Krzycki i Karolina Sierocka.

To wydarzenie uświetnił występ 6-latków wesoło śpiewających piosenkę w języku angielskim.

W wielkim finale I miejsce zajęła Gabriela Potentas z klasy III Publicznego Gimnazjum nr 4.

Congratulations!

Justyna Wasyluk
nauczyciel języka angielskiego

Print Friendly, PDF & Email