Dnia 19 stycznia 2016 r. w Parku Wodnym w Hajnówce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjów. Łącznie wystartowało 85 zawodników. Nasze IV gimnazjum w tych zawodach reprezentowali: Kasia Aleksiejuk, Kasia Orzechowska, Kuba Kozłowski, Konrad Palenko, Krzysiek Krzycki, Hubert Kowalski, Adrian Anchim, Norbert Pawlenko. Nasi uczniowie wypadli rewelacyjnie, zdobyli aż 11 medali. Jesteśmy z nich dumni.

Miejsca w poszczególnych stylach:

50m stylem grzbietowym

  • I miejsce Kasia Aleksiejuk
  • I miejsce Norbert Palenko

 

50m stylem dowolny

  • I miejsce Kasia Orzechowska
  • II miejsce Adrian Anchim

50m stylem klasyczny

  • II miejsce Kasia Aleksiejuk
  • II miejsce Adrian Anchim

50m stylem motylkowy

  • II miejsce Norbert Palenko

Sztafety 4x50m stylem dowolnym

  • I miejsce Konrad Palenko, Kuba Kozłowski, Konrad Palenko, Adrian Anchim

 

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

 

Print Friendly, PDF & Email