Dnia 19 września odbył się  XIX Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka. W tym roku, przy wspaniałej słonecznej pogodzie wystartowało około 300 zawodników w 13 biegach. Reprezentacja I klasy gimnazjum dziewcząt i chłopców spisała się bardzo dobrze. Na podium stanął Krystian Dutkowski, który zajął II miejsce. Łukasz Stulgis XII. Z dziewcząt najlepiej pobiegła Weronika Piwowarczyk (9 miejsce), Patrycja Zielińska (11), Zuzanna Artemiuk (12), Anna Sacharuk (13), Karolina Borowik (17), Wiktoria Dutkowska (21), Gabriela Borowik (24), Elżbieta Bagińska (26), Katarzyna Aleksiejuk (29), Gabriela Chraboł (30). W grupie wiekowej II – III klasa gimnazjum nasza szkołę reprezentował: Adrian Anchim który przybiegł na VIII miejscu. Damian Stawarz i Jan Nowicki zajęli kolejno X iXI miejsce. Nasze liceum reprezentowało dwie uczennice Anna Lenda, która zajęła VII miejsce i Małgorzata Nazaruk – XVI miejsce.  Bardzo dobrze pobiegł uczeń klasy pierwszej Adam Siebieszuk zajmując IV miejsce,  dalsze miejsca zajęli: Mateusz Gruszewski, Borys Budziński, Łukasz Wolanowski. Sześciu najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało  medal, a zawodnicy z „pudła” dodatkowo nagrody rzeczowe: piłki i plecaki. Gratulujemy.

Klasyfikacja ogólna szkół gimnazjalnych

tabela1

Klasyfikacja ogólna szkół ponadgimnazjalnych

tabela2

 

Print Friendly, PDF & Email