1 września 2015 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2015/2016 oprócz uczniów klas 1-3 gimnazjum oraz klas liceum, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice uczniów i absolwenci. Gościem uroczystości był naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Hajnówce – Włodzimierz Pietruczuk.

Po odśpiewaniu przez zgromadzonych hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkolnego nowemu pocztowi sztandarowemu, po czym głos zabrała pani dyrektor – Maria Skwarczyńska, która powitała serdecznie wszystkich zebranych i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny.

Następnie krótkie przemówienie wygłosił Włodzimierz Pietruczuk życząc sukcesów w nauce uczniom naszej szkoły. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

 
Print Friendly, PDF & Email