W ciepły czerwcowy weekend wybraliśmy się na szkolny biwak do Augustowa aby poza murami szkoły móc poznawać się, integrować, nawiązywać nowe znajomości. Przez trzy dni, od 12 do 14 czerwca, przebywaliśmy pod opieką Pani Małgorzaty Leszczyńskiej, Pana Bogdana Nowickiego oraz Pana Romana Wnuczko.

Na wycieczkę pojechały klasy gimnazjalne oraz klasy I i II liceum. Skorzystaliśmy z usług, położonego w Puszczy Augustowskiej, ośrodka wypoczynkowego „Skowronek” nad jeziorem Sajno. Zatrzymaliśmy w domkach, znajdujących się blisko pięknej plaży z pomostem.

Wykorzystując słoneczną pogodę kąpaliśmy się w jeziorze, graliśmy w siatkówkę plażową, pływaliśmy na rowerach wodnych oraz kajakach. Wieczory spędzaliśmy przy ognisku grając na gitarze i śpiewając. Wybraliśmy się także na spacer po centrum Augustowa. Przyjemnie było odpocząć oraz spędzić świetny czas w gronie znajomych ze szkoły. Wróciliśmy naładowani pozytywną energią i wciąż jeszcze wspominamy rewelacyjne chwile. Liczymy na więcej tak genialnych wycieczek.

Berenika Dzwonkowska kl.Ib

Print Friendly, PDF & Email