14 maja 2015 r. odbył się finał V Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego ‘’Train Your Brain’’ pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka.

W konkursie uczestniczyli uczniowie wszystkich hajnowskich gimnazjów.

Do etapu szkolnego turnieju, który odbył się w marcu 2015 r. przystąpiło 6 uczniów z klasy II gimnazjum i jedna uczennica z klasy I gimnazjum. Rozwiązywali oni pisemny test zawierający zadania gramatyczne, leksykalne oraz z wiedzy o krajach anglojęzycznych. Następnie do finału zorganizowanego w Zespole Szkół nr 1 dotarło 3 uczniów: Gabriela Potentas, Konrad Pawlenko i Karolina Sierocka z klasy II gimnazjum.

Spośród osiemnastu uczestników półfinału, tylko siódemka z najwyższą liczbą punktów dotarła do wielkiego finału.

Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie a II miejsce w finale zajęła: Gabriela Potentas z klasy II Publicznego Gimnazjum nr 4.

Gratulacje!

Justyna Wasyluk
nauczyciel języka angielskiego

Print Friendly, PDF & Email