W piątkowe popołudnie 24.04.2015 r. w szkole odbyło się zakończenie roku maturzystów.

Po trzech latach nauki w I LO, w pełni ukształtowani maturzyści, po raz ostatni weszli w mury szkoły jako uczniowie…by opuścić je już jako absolwenci. Licealiści pożegnali się ze swoją szkołą, nauczycielami i kolegami.

Ostatni dzień nauki w szkole uczniowie spędzili bardzo uroczyście. Odbyła się podniosła gala, część artystyczna, wręczenie odznaczeń nagród i dyplomów za wybitne osiągnięcia w kilkuletniej nauce, przekazanie świadectw ukończenia szkoły średniej i czułe pożegnanie.

W uroczystościach wzięli udział rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i przedstawiciele młodszych klas. I to właśnie młodsi koledzy tegorocznych maturzystów, członkowie Samorządu Uczniowskiego, przygotowali specjalnie dla nich wyjątkową część artystyczną.

Teraz młodzież będzie miała kilka dni odpoczynku, a 4 maja maturzyści zasiądą ponownie w ławkach, by napisać najważniejszy egzamin w swoim życiu.

Trzymamy za Was kciuki!

Berenika Dzwonkowska-SU

Print Friendly, PDF & Email