Już po raz drugi wolontariuszki z naszej szkoły uczestniczyły w zorganizowanym przez Przedszkole nr 5 w Hajnówce Pikniku Rodzinnym. Impreza odbyła się 2 czerwca na placu przedszkola. Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor Małgorzaty Saadoon oraz wszystkich pracowników przedszkola na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji m. in. fotobudka, loteria fantowa, zabawy w wodzie i w piasku, zapasy sumo. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i pysznych kiełbasek.

Uczennice Oliwia Fedorów, Wiktoria Płuciennik, Marlena Młynarek, Justyna Gacuta, Otylia Urynowicz i Wiktoria Garustowicz malowały twarze roześmianych maluchów -wśród chłopców najpopularniejszy okazał się Spiderman, dziewczynki natomiast zamieniały się w kotki, motylki i jednorożce.

Zuzia Krzywda, Maja Krysztofiak, Zuzia Zera, Patrycja Krajewska, Patrycja Kuczko, Wanessa Wiluk proponowały przedszkolakom doczepiane, kolorowe warkoczyki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Blanka Kuczko, Jagoda Harych, Dominika Borowik, Iga Pacholska wspólnie z dziećmi lepiły z masy solnej, odkopywały skarby ukryte w piasku oraz wyjmowały papierowe kwiatki z ryżu.

Pomimo deszczowej pogody dzieci bawiły się doskonale, a nasze dziewczyny miały pełne ręce roboty. Uśmiechnięte buzie maluchów i ich opiekunów były dla nas największa nagrodą.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Małgorzata Sadowska

Print Friendly, PDF & Email