Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej. Czytanie jest w modzie! 

Biblioteka szkolna kojarzy nam się z lekturami. Jednak jest to skojarzenie mylące. Wśród książek bibliotecznych znajdują się również książki beletrystyczne, których czytanie może sprawić nam wiele radości.

Do takich książek należą min. kryminały, których w naszych bibliotecznych zasobach jest sporo! Począwszy od nestora literatury kryminalnej – Arthura Conan Doyle’a, twórcy Sherlocka Hollmesa, Agathy Chriestie – najbardziej znanej na świecie pisarki kryminałów oraz najlepiej sprzedającej się autorki wszech czasów (jak podaje Wikipedia), kończąc na autorach współczesnych np. Harlanie Cobenie, twórcy cyklu o Mickym Bolitarze, chłopaku, który sam próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca.

Celina Orzechowska
Fot. C. Orzechowska

Print Friendly, PDF & Email