Matura „Formuła 2023”

10 października nauczyciele języka polskiego i matematyki z hajnowskich szkół średnich uczestniczyli w  szkoleniach zorganizowanych przez Interaktywne Centrum Edukacji i Usług „Inter-EDU” Elżbieta Mordań realizując projekt „Hajnówka OdNowa – zielona transformacja” samorządu Powiatu Hajnowskiego pilotowanego przez naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Panią Ninę Łukasik.

Szkolenie z języka polskiego dotyczące egzaminu ustnego i pisemnego (poziom podstawowy i rozszerzony) przeprowadziła Pani Katarzyna Słowikowska – egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Z kolei zmiany z matematyki na egzaminie pisemnym na poziomie podstawowym i rozszerzonym omówiła Pani Hanna Mąka – również egzaminator OKE współpracujący z Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Nauczyciele otrzymali materiały i wskazówki do dalszej pracy z uczniami dotyczące nowej formuły egzaminu maturalnego od roku szkolnego 2022/2023.

Justyna Wasyluk
szkolny koordynator projektu

Print Friendly, PDF & Email