„Narkotyki” – szkolenie dla rodziców

W dniu 13.09.2022 w ramach zebrań wychowawców klas z rodzicami odbyło się szkolenie dotyczące narkotyków, które przeprowadzili funkcjonariusze KPP w Hajnówce mł. asp. Ewa Barszczewska i asp. Michał Kościuczuk.

 

Do wglądu rodziców była walizka edukacyjna zawierająca atrapy próbek najbardziej popularnych środków psychoaktywnych oraz przedmiotów służących do ich konfekcjonowania, przechowywania, jak również do ukrywania tych substancji oraz do ich konsumowania.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę rodziców na odpowiedzialność karną nieletnich w zakresie posiadania czy rozpowszechniania narkotyków.

Powyższa edukacja była ukierunkowana na przeciwdziałanie przestępczości i demoralizacji osób nieletnich.

S. Sawicka, M. Leszczyńska

Print Friendly, PDF & Email