Cześć wszystkim!
27 września odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków! (26 września przypadł w tym roku w niedzielę). 

Co robiliśmy? Wykonywaliśmy różne zadania w trakcie przerw i za to otrzymaliśmy nagrody. Były papierowe flagi rozmieszczone na korytarzach szkoły, które najpierw trzeba było znaleźć a później wymienić na słodkości przy naszym stoisku na I piętrze. Były też krzyżówki, rebusy, konkurs z nagrodami filmowymi i zagadki.Można było również spróbować swoich sił w następujących grach: „Wyścig o punkty”, „Wilkołaki i wieśniacy” czy Escape room (szkoda, że tylko trzy grupy się zgłosiły :() Za to inni chętnie tańczyli do utworów w języku angielskim, korzystając z konsoli do gier Just dance, Kinect sports czy Kinect Adventure! 

Mieliśmy świetny ubaw organizując całe przedsięwzięcie. Liczę, że doczekamy się października i Haloween'owego wydarzenia w naszej szkole! 

Bądźcie na bieżąco.
Urszula z IIIa~
Print Friendly, PDF & Email