Uczniowie naszego liceum już po raz drugi biorą udział w konkursie ekonomicznym pt. Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 4. To konkurs odbywający się online. Jest on skierowany do uczniów szkół średnich z całej Polski, którzy wcielają się w rolę współwłaścicieli wirtualnych firm. To świetna okazja do nabycia praktycznej biznesowej wiedzy i przeżycia niecodziennej przygody.

Konkurs jest świetną okazją do zweryfikowania swoich umiejętności zdobytych na lekcjach podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce, gdzie także wykorzystywaliśmy  rozgrywki w wirtualnym środowisku Branżowych Symulacji Biznesowych Revas. Podczas konkursowej rozgrywki 3-osobowe zespoły wcielają się we współwłaścicieli wirtualnego przedsiębiorstwa – w tym roku sklepu elektro. Przez dwa miesiące będą podejmować decyzje biznesowe i rywalizować z innymi zespołami liceów ogólnokształcących z całego kraju.

Życzymy powodzenia naszym uczniom,

a chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy za rok!

Irena Dmitruk

Więcej informacji na stronie Fundacji Przedsiębiorczości Revas https://revas.pl/zostan-wirtualnym-menedzerem-konkurs-smm4/

Print Friendly, PDF & Email