Dziewiątego marca  nasza szkoła celebrowała Dzień Kobiet. Z tej okazji  Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Małgorzaty Leszczyńskiej, przygotował apel, w trakcie którego w żartobliwej formie podsumowane zostały relacje damsko-męskie.

 Niepohamowana wesołość, która często ogarniała publiczność i gromkie brawa dla występujących artystów świadczą o tym, że apel się spodobał. Wisienką na torcie były piosenki, pięknie zaśpiewane i  zagrane przez Dorotę Sztyler, Katarzynę Drużbę, Dawida Rutę i Natalię Prokopiuk.

Uczniami, którzy brawurowo wcielili się w swoje role w trakcie skeczów byli: Agnieszka Golonko, Magdalena Szulc, Elżbieta Bagińska, Julia Selwesiuk, Dawid Kozar, Katarzyna Drużba, Julia Wrzosek i Adam Zdanowski. Apel poprowadziła Katarzyna Aleksiejuk. Uroczystość  zwieńczyły życzenia i słodki poczęstunek od Samorządu.

Wszystkim Paniom  Samorząd Uczniowski składa najserdeczniejsze życzenia

Print Friendly, PDF & Email