Uczniowie naszej szkoły biorą udział w 3. edycji konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych. To konkurs odbywający się online. Jest on skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu.

Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielają się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw – salonów kosmetycznych. Przez dwa miesiące będą oni podejmować realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydują m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach.

Najlepsze zespoły uczniowskie zostaną zaproszone na finał, który odbędzie się w Rzeszowie w czerwcu 2020 roku. 

Życzymy powodzenia uczennicom kl. IB w tym konkursie!!!

Irena Dmitruk
Nauczyciel PP
Trener Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS

Print Friendly, PDF & Email