Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Małgorzaty Leszczyńskiej, przygotował z tej okazji  zabawną część artystyczną, przedstawiającą szkolną rzeczywistość z dużym przymrużeniem oka. Publiczności bardzo się spodobały zarówno skecze, jak i piosenki, brawurowo wykonane przez Dorotę Sztyler i Katarzynę Drużbę(śpiew), Natalię Prokopiuk oraz Dawida Rutę(gitary), o czym świadczą gromkie brawa wieńczące spektakl.

Na  koniec przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Piwowarczyk, w imieniu wszystkich uczniów, złożyła życzenia  pracownikom szkoły, a przedstawiciele Samorządu wręczyli im piękne, pieczołowicie wykonane laurki.

 11 października w I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość ta miała szczególny charakter, gdyż w tym roku szkolnym świętujemy okrągłą, osiemdziesiątą rocznicę istnienia naszego liceum. Wśród licznie zaproszonych gości, znaleźli się również emerytowani nauczyciele I LO, którzy uczyli wielu obecnych członków kadry pedagogicznej, więc spotkaniu towarzyszyło sporo wzruszeń.

Print Friendly, PDF & Email