“Olimpiada Promocji Zdrowego stylu życia została przeprowadzona niezwykle profesjonalnie. Wszyscy uczestnicy zamieszkali w Hotelu Ambasador Chojny Łódź, który został nam specjalnie przygotowany. Mieliśmy mnóstwo atrakcji, tj. basen, sauny, siłownia, bilard itd., a także mnóstwo wolnego czasu na zintegrowanie się i zapoznanie. Urządzaliśmy sobie małe wycieczki po Łodzi. Pierwszego dnia pisaliśmy dość trudny, złożony ze 100 pytań test, drugiego dnia każdy uczestnik oddzielnie przeprowadzał ocenianą przez komisję pierwszą pomoc i prezentował przygotowane wcześniej kampanie prozdrowotne. Ostatniego dnia ze wszystkich 32 uczestników (po 1 osobie z każdego województwa w obu kategoriach wiekowych) wyłoniono trzy pierwsze miejsca. Cała olimpiada była rewelacyjna.” -Dawid Kozar klasa II LO

Serdeczne gratulacje!

Bardzo dziękuję koleżankom Elżbiecie Szwed i Iwonie Młodzianowskiej za życzliwość i pomoc .

Opiekun Szkolnego Koła PCK -Halina Chilimoniuk

Fot. Iwona Młodzianowska

Print Friendly, PDF & Email