Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Hajnówce serdecznie zaprasza nauczycieli oraz  uczniów Państwa szkoły do udziału w Marszu na orientację “żubrowym szlakiem” który odbędzie się:

25 maja (sobota) o godz 11:30 w miejscowości Topiło.

Na czym to polega?

Dla tych, którzy nie spotkali się jeszcze z ideą marszów na orientację, gra terenowa w Puszczy Białowieskiej może być początkiem nowego, fascynującego hobby. Doświadczeni instruktorzy z PTTK Łucznik cierpliwie wyjaśnią początkującym zasady gry, a w razie potrzeby przejdą trasę wraz z nimi. Koncepcja imprez na orientację jest prosta. Każdy uczestnik gry otrzymuje specjalną, opracowaną przez organizatorów mapę terenu, na którym odbywają się zawody. Mapa może być przekształcona na różne sposoby – niektóre fragmenty mogą być wycięte, inne przemieszane ze sobą albo odwrócone, w zależności od poziomu trudności danej trasy. Posługując się tą niezwykłą mapą, uczestnik zabawyw 4 osobowych grupach musi odnaleźć wskazane przez organizatorów miejsca i potwierdzić w nich swoją obecność, a potem zameldować się na mecie w określonym czasie.

Dodatkowe informacje związane z organizacją marszu udzieli p. Lucyna Lewczuk oraz p. Dawid Wojciuk – tel. (85) 682 30 46. Zapytania można kierować również na adres: lucyna.lewczuk@powiat.hajnowka.pl oraz dwojciuk@powiat.hajnowka.pl

Można również zapisać się mailowo, przesyłając wiadomość na adres lucyna.lewczuk@powiat.hajnowka.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja włącznie. Ilość miejsc ograniczona. Dojazd do miejsca imprezy na koszt własny.

W załączeniu przesyłam Państwu regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych osób.

Z poważaniem,Dawid Wojciuk
Starostwo Powiatowe w Hajnówce
(Wydział Promocji)
ul. Aleksandra Zina 1
17-200 Hajnówka, Polska
tel. 85 682 30 46

Print Friendly, PDF & Email