22 marca sale lekcyjne naszej szkoły przeszły prawdziwą metamorfozę. Ze zwykłych  klasopracowni przeistoczyły się w kontynenty: Azję, Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę i Afrykę. Powodem była sesja popularnonaukowa, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych.

W tym roku odbyła się pt. „Świat w pigułce i na talerzu”. Każda sala miała swój wyjątkowy klimat, na który składały się piękne, oryginalne dekoracje oraz starannie dobrane dodatki. Całości dopełniała nasza młodzież, która przebrała się nie do poznania. Był m. in. szaman, statua wolności, Abraham Lincoln, gejsza, piłkarz, tancerka tańca ludowego, szejk, Frida Kahlo . Było tajemniczo, kolorowo i zabawnie. Na strudzonych podróżami czekał relaks w sali terapeutycznej, która zachęca wygodnymi, kolorowymi pufami oraz prowokuje do wyciszenia. Wycieczka po kontynentach miała swoje zakończenie w szkolnej stołówce, gdzie młodzież przygotowała smakowite przekąski. Były sajgonki,pierożki azjatyckie, nuggetsy, popcorn, mini racuchy, tortilla, ślimaczki z ciasta francuskiego. Zabawa była przednia. Szkoda tylko,że czas wracać do szkolnych ławek, tablicy i kredy. Z niecierpliwością czekamyna sesję w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji sesji.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Karmel za wsparcie naszej sesji swoimi wyrobami.

Print Friendly, PDF & Email