W dniu 22 marca 2019r.zorganizowaliśmy w naszym liceum Dzień Otwarty dla ośmioklasistów i uczniów klas trzecich gimnazjum z  wszystkich szkół hajnowskich oraz kilku szkół z okolic Hajnówki.

W sali gimnastycznej przywitała uczniów,nauczycieli i opiekunów Pani Dyrektor Wioletta Januszkiewicz, która przedstawiła ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Został też zaprezentowany film promocyjny szkoły przygotowany przez uczniów klasy III LO do utworu wykonywanego przez naszego absolwenta Karola Januszkiewicza.

Następnie uczniowie wraz z nauczycielami przeszli do sal lekcyjnych, w których uczniowie klasy II LO i grupka dziewczyn z I LO przygotowali quizy, konkursy i ciekawostki dotyczące kontynentów.Wszystko odbywało się w ramach corocznej imprezy, czyli sesji popularnonaukowej w tym roku pod hasłem „Świat w pigułce i na talerzu”.  Nasi goście mieli również okazję spróbować dań i przysmaków inspirowanych daniami z Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, które przygotowały uczennice klasy II LO.

W tym dniu można było obejrzeć szkołę, spędzić milo czas w bardzo wygodnej sali terapeutycznej, oraz poznać społeczność szkolną.  Na parterze swoje stanowisko mieli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, dzięki którym można było się dowiedzieć czegoś więcej o tej jednostce.

Wielkie podziękowania dla klasy II LO i wychowawczyni tej klasy Pani Małgorzacie Sadowskiej za zorganizowanie fantastycznej sesji.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, opiekunom za udział w Dniu Otwartym naszej szkoły.

Zapraszamy! Dołączcie do nas od 1 września 2019 r.

Print Friendly, PDF & Email