2 lutego to data, która pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów na długo. Dzień poprzedzony licznymi przygotowaniami, pełnymi pomysłów i kompromisów oraz prób wymagających cierpliwości i wytrwałości. Mimo licznych trudności udało nam się zorganizować Studniówkę 2019 na sali gimnastycznej w naszej szkole.

Część oficjalną rozpoczęło dwóch maturzystów: Oskar i Krzysiek. Podziękowali oni w imieniu całej klasy wszystkim osobom, które przyczyniły się do naszej edukacji. Miłym gestem ze strony uczniów było wręczenie bukietów oraz róż zasłużonym. Nie mogło również zabraknąć osoby, bez której Studniówka nie miałaby miejsca. Pani Jolanta, była naszym instruktorem tańca oraz brała aktywny udział w sprawach organizacyjnych. Jako przedstawiciel rodziców wygłosiła piękne słowa, pełne wzruszeń, dumy oraz nadziei w przyszłych absolwentów. Pałeczkę przejęła Pani Dyrektor i zabierając głos, po raz kolejny sprawdziła się nie tylko w roli głowy szkoły, ale również pedagoga. Nie mogło zabraknąć Pani wicestarosty, której przemowa dała świadectwo o wyjątkowości rodzinnej atmosfery w naszej szkole. Jako ostatni przy mikrofonie stanął wychowawca – Pan Bogdan. Podzielił się z gośćmi pogodą ducha, rozweselił zebranych oraz zaprosił wszystkich do obejrzenia poloneza.

Do melodii z „Pana Tadeusza” 10 par zatańczyło tradycyjny taniec. Układ „szyty na miarę” okazał się być strzałem w dziesiątkę. Pokazał, że mimo nielicznej grupy, potrafimy się zebrać i zatańczyć na najwyższym poziomie. Po udanym występie, radości i gratulacjom nie było końca.

Później przystąpiliśmy do konsumpcji uroczystej kolacji i nie trzeba było długo czekać aż DJ zagrał pierwsze nuty. Muzyka zjednoczyła nauczycieli i uczniów, a wspólne zabawy były źródłem śmiechu i niezapomnianych wspomnień. Najwspanialsze momenty uchwycił Pan fotograf.

Wierzymy, że Studniówka 2019 przejdzie do historii, a nasze osiągnięcia będą stanowiły wzór dla przyszłych pokoleń. Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji i towarzyszyli nam w tym ważnym dla nas dniu.

Karolina

Print Friendly, PDF & Email