16 listopada, w ramach obchodów Światowych Dni Origami, w naszej szkole odbyły się warsztaty origami. Po zapoznaniu z historią orgiami oraz rekordami największych i najmniejszych prac młodzież przystąpiła do samodzielnego składania z papieru. Po krótkim instruktarzu zaczęły powstawać pierwsze moduły Fireworksa. Do pełnego sukcesu potrzeba było ich 12. Precyzyjne składanie, współpraca i duża cierpliwość zaowocowały pięknymi pracami. Po warsztatach rozstrzygnięty został konkurs na wykonanie pracy metodą origami, ogłoszony wcześniej. Pierwsze miejsce zajęły: Jula Wrzosek, Kasia Aleksiejuk, Z. Sokołowska, które złożyły parę przepięknych łabędzi. Drugie miejsce zajęła Julita Ignaciuk, wykonując pięknego motyla oraz Wojtek Kaniewski, który stworzył „Rodzinkę Zajęczaków”. Zabawa była super. Zapraszamy za rok.

Print Friendly, PDF & Email