Dnia 15 października w I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Małgorzaty Leszczyńskiej przygotował z tej okazji  humorystyczną część artystyczną, przedstawiającą w krzywym zwierciadle szkolną rzeczywistość. Publiczności bardzo się spodobały zarówno skecze, jak i piosenka, brawurowo wykonana przez Dorotę Sztyler (śpiew), Natalię Prokopiuk oraz Dawida Rutę(gitary), o czym świadczą gromkie brawa na koniec spektaklu.

Przed częścią artystyczną miała miejsce część oficjalna, w czasie której uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, dzięki czemu stali się pełnoprawnymi członkami liceum.

Na  koniec przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dawid Kozar złożył życzenia  pracownikom szkoły, a przedstawiciele Samorządu wręczyli im kwiaty. Ostatnim punktem programu był poczęstunek-niespodzianka zorganizowany, w ścisłej tajemnicy, przez wszystkich uczniów liceum i gimnazjum.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

Ciężko wyrazić słowami naszą wdzięczność, jaką mamy dla Was za trud włożony w edukację i wychowanie nas.

Chcemy Wam za to z całego serca podziękować oraz obiecać, że nie zmarnujemy Waszych starań i wyrośniemy na porządnych i wykształconych ludzi.

Dziękujemy również za poświęcenie, za to, że jesteście z nami w łatwych i trudnych momentach naszego życia i za to, że możemy zawsze liczyć na Wasze wsparcie, ciepłe słowa oraz dobrą radę. Doceniamy również odwagę i determinację jaką się wykazujecie, ponieważ to Wy, tuż po naszych rodzicach, macie największy wpływ na nasze wychowanie, kształtowanie światopoglądu i charakterów, a jak dobrze sami wiecie, nie jest to łatwe. W imieniu całej szkolnej społeczności składamy Wam za to serdeczne podziękowania.

Dawid Kozar i Julia Wrzosek   Samorząd Uczniowski

Print Friendly, PDF & Email