W dniu 24 października wszystkie klasy liceum uczestniczyły w spotkaniu z p. Jakubem Truszkowskim – doradcą edukacyjnym portalu www.studiawanglii.pl.

Uczniowie dowiedzieli się jakie kierunki studiów są popularne na zachodnich uczelniach, co trzeba zrobić, aby aplikować na taką uczelnię oraz mogli usłyszeć wypowiedzi młodych ludzi, którzy już studiują za granicą.

Coraz więcej polskich studentów decyduje się na wybór studiów poza granicami Polski.  Takie możliwości stwarza rząd brytyjski finansując to kosztowne przedsięwzięcie. Współpraca z portalem przyniosła już wymierne korzyści. Wśród naszych absolwentów mamy ucznia na brytyjskiej uczelni. Jest nim Kuba Jabłoński (film z Kubą Jabłońskim).

Jeśli jesteś zainteresowany studiami w Anglii dowiedz się więcej na www.studiawanglii.pl,
www.ucas.com/ucas/undergraduate/getting-started/international-and-eu-students.

Print Friendly, PDF & Email