Na ostatniej godzinie wychowawczej odwiedził nas puszysty i milusiński gość. Gość ten to przedstawiciel rasy Alaskan Malamute pies Grado. Jego pani, a nasza pani pedagog, poprowadziła zajęcia dotyczące emocji, komunikacji oraz mowy ciała. Młodzież chętnie włączyła się w zadanie dotyczące wydawania komend Grado, poznała ich rodzaje oraz uświadomiła sobie, że nie zawsze nasz komunikat jest prawidłowo odbierany przez adresata. Za swój wysiłek nasz gość nagradzany był smakołykami, które delikatnie zjadał z naszych rąk. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy „Auuu”. Mimo dużych rozmiarów Grado skradł serca wszystkich obecnych. Liczymy na kolejne odwiedziny.

 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • sdr
 • dav
 • sdr
 • sdr
Print Friendly, PDF & Email