Witaj! Cieszę się, że tu jesteś. Znamy się z lekcji języka angielskiego. Oprócz tego robię jeszcze sporo różnych rzeczy np. tłumaczę  książki dla dzieci. Tutaj możesz obejrzeć niektóre z nich. Tymi słowami Pani Katarzyna Androsiuk zachęca do obejrzenia książek, które sama przetłumaczyła. Wystawka została zorganizowana z okazji Dnia Języków Obcych, obecnie znajduje się w bibliotece szkolnej. Możemy tu obejrzeć nie tylko piękne książki adresowane do młodego czytelnika, ale też poznać bliżej pedagoga, którego spotykamy codziennie na szkolnym korytarzu. Dowiedzieć się, jak spędza wolny czas, jakie ma pasje. A może też… zmienić sposób myślenia o nauczycie

lach, traktować ich z większą życzliwością i szacunkiem. Czego Wam i Nauczycielom, szczególnie przed Dniem Nauczyciela, życzymy!

Print Friendly, PDF & Email