3 października na boisku „Orlik” przy I Liceum Ogólnokształcącym odbył się powiatowy turniej piłki nożnej szkół średnich. Organizatorem turnieju był Klub Puszcza. Do turnieju zgłosiło się cztery zespoły: Technikum Leśnego w Białowieży, ODZ,  ZSZ i naszego liceum. Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Charytoniuk, Michał Grygoruk, Paweł Wojciuk, Adrian Anchim, Piotr Wojciuk, Robert Ostaszewski, Norbert Pawlenko, Kacper Olejnicki, Dawid Kozar, Dominik Topolski, Dominik Iwaniuk, Wojtek Lasota.

Wyniki spotkań:

1. 2. 3. 4. punkty bramki miejsce
1. TL 6:2 0:0 4:5 4 10:7 III
2. ODZ 2:6 2:7 0:8 0 4:21 IV
3. ZSZ 0:0 7:2 3:0 7 10:2 I
4. I LO 5:4 8:0 0:3 6 13:7 II

 

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary z rąk byłego reprezentanta Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódz – Jaceka Bayera. Najlepszym strzelcem turnieju został nasz uczeń Michał Grygoruk, najlepszym zawodnikiem – Mateusz Wasiluk (ZSZ), a najlepszym bramkarzem Marcin Borowski (TL). Wymienieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły, a uczennicom klasy II LO za gorący doping.

Print Friendly, PDF & Email